Apple’ın yeni Mac’leri için yıldızlarla dolu reklamı

Yeni Mac modelleri, 10 Kasım'daki Apple etkinliğinde One More Thing adı altında tanıtıldı. Apple M1 işlemcisini de ortaya çıkaran teknoloji devi elbette gövde şovunu da yaptı. Apple, reklamıyla yeniden dikkat çekmeyi başarıyor.

"Mac'in Arkasında" kampanyasına devam eden Apple, bize yıldızlarla dolu reklam filmini gösterdi. Apple, ilk kampanyasını 2018 yılında başlattı, ardından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladığı kampanya videosu ile yaklaşık 30 milyon görüntülemeye ulaştı. Bu noktada bu kampanyanın kapsamını genişletiyor.
Yeni MacBook Air ile Pro arasındaki en büyük fark
Apple reklam filmiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor
8 Mart'taki videoda sessizliğini koruyan Apple, şimdi bu reklamı bir adım öteye taşıyor. En genç Nobel ödüllü Malala Yousafzai'den Lady Bird ve Little Women filmlerinin kadın yönetmeni Greta Gerwig'e, "Mac'in Arkasında" videosunda kızların okuması için büyük çaba sarf eden. Pek çok ismin yanı sıra Lady Gaga ve Alicia Keys gibi aktivistler ve başarılı sanatçılar da vardı.

Yine 1 dakikadan daha kısa süren bir videoyla işlerinde Mac'e güvenen Apple, müzisyenlerin, gazetecilerin ve dijital içerik oluşturucuların kaynağı oldu. Yeni videoda; Kendrick Lamar, Gloria Steinem, Billie Eilish, RuPaul, Tarana Burke, Spike Lee, Stephen Colbert, Takashi Murakami ve Saul Perlmutter.

Apple'ın dikkat çekici reklam kampanyası:

Bunlara da Göz Atın

Samsung Galaxy SmartTag Türkiye’de satışa çıktı

Kayıp eşyalarınızı bulmanızı sağlayan Samsung Galaxy SmartTag ülkemizde satışa çıktı. Ürünün Türkiye fiyatları ise 299,99 TL olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir