CHP’li Vekil, ‘İşte AKP’nin 18 Yılda Sattıkları’ Diyerek 13 Metrelik Liste Açtı

Fotoğraflar:Sözcü

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda Merkezi Yönetim Bütçesi'nden bahseden CHP'li Kaya, "Biri CHP'nin bu ülkeye yaptığı, diğeri AKP'nin 18'de sattığı şeydir. yıl ".

Kaya ve CHP listeyi düşürdükten sonra, "15 metrelik liste CHP'nin bu ülkede yaptırdığı fabrikalar, limanlar, sanayi tesisleri listesi." Dedi.

Kaya daha sonra AKP ile ilgili listeyi belirterek, "Gördüğünüz liste AKP'nin 18 yılda sattıklarının 13 metrelik bir listesi" dedi.

Kaya konuşmasında şunları söyledi:

İşler. Sabahın erken saatlerinde birçok insanımız 25 sent ucuza ekmek almak için ekmek kuyruğuna giriyor. İntihar edenler var. Buna iş diyen ve intihar eden insanlar var. ”Buna rağmen milletimizin ülkemizde bir sorunu yokmuş gibi. Akıl ve vicdan diyorum. CHP'nin neler yaptığını bir liste halinde görün. Bu 15 metrelik liste Cumhuriyet Halk Partisi'nin bu ülkede inşa ettiği fabrikalar, limanlar ve sanayi tesislerinin listesidir. Alın, okuyun ve iftira atmayın. Bu ikinci liste, AKP'nin 18 yılda ne sattığının listesi. Bu 13 metre. Sattıklarınızın listesi 13 metredir.

Sözcü ve ANKA

Bunlara da Göz Atın

Adana Büyükşehir Belediyesi’nin Açtığı 200 Kişilik İlana 52 Bin Başvuru Geldi: ‘Gençler Ne Yapsın, Çaresiz’

Park bahçelerinde görev yapmak üzere operatör şoförü, ağır vasıta şoförü, büro personeli ve 200 işçiyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir