İstanbul Valiliği: 281 Bin 677 Denetim Gerçekleştirildi

İstanbul Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, kontrollü normalleşme döneminde dinamik denetimlerin kesintisiz devam ettiği ve toplam 281 bin 677 denetimin yapıldığı belirtildi, "Evimizde, işyerimizde kendi denetçimiz olalım, çarşı, çarşı, ulaşım, her zaman ve her yerde… Özdenetim olduğunu unutmayalım.

İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:"Vali Ali Yerlikaya önderliğinde, Salgınla 'Kontrollü Normalleşme' döneminde daha etkin mücadele, vali yardımcılarımız, kaymakamlarımız, kaymakamlarımız, il müdürlerimiz ve meslek odaları ekiplerimizin katılımıyla dinamik denetimlerle sahada kesintisiz devam ediyor. 7 gün 24 saat esasına göre tüm işletmeler, işletme sahipleri ve vatandaşlar başta yeme içme mekanları olmak üzere ölçüye uymaları için uyarılar Corona virüse karşı alınan tedbirler, salgını önlemeye yönelik tedbirleri içeren İçişleri Bakanlığı Genelgesi ile. İl Sağlık Kurulu tarafından alınan kararlara uyulup uyulmadığı kontrol edildi.Bu kapsamda dinamik denetim sürecinde 4 Mart 122 bin 116,5 vali yardımcılarımız, kaymakamlarımız, kaymakamlarımız, il müdürlerimiz ve meslek odaları ekiplerimiz katıldı. . Mart'ta 96 bin 436, 6 Mart'ta 63 bin 125 olmak üzere toplam 281 bin 677 denetim gerçekleştirildi. "

" Kontrollü Normalizasyon döneminde, salgınla mücadelemizi etkin bir şekilde sürdürmek amacıyla, tüm birimlerimizin katılımı ile 'Hedef Mavi Kategori' şifresi ile yoğunlaştırılan dinamik kontrollerimiz kesintisiz olarak devam edecektir. Evde, işyerinde, markette, ulaşımda, her zaman ve her yerde kendi amirimiz olalım. En etkili kontrolün kendi kendini düzenleme olduğunu unutmayalım. Denetimlerde görev alan tüm ekiplere ve vatandaşlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ederiz. "

Bunlara da Göz Atın

Kadınların Hamile Kalmasını Sorun Eden İşveren Zihniyeti Büyük Tartışma Yaratırken Herkesi İkiye Böldü

İş hayatında çalışan bir kadının hamileliği ile erkeklerin askeri engeli aynı mıdır sizce?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir