PS5 çıkış oyunu ‘Godfall’ için PC sistem gereksinimleri açıklandı

PlayStation 5 sürüm oyunlarından biri olan Godfall da PC'ye geliyor. Görsel kalitesiyle dikkat çeken oyunun sistem gereksinimleri bugün nihayet açıklandı. Counterplay Games tarafından duyurulan sistemler biraz ilginç görünüyor.

Yalnızca minimum ve önerilen sistemler açıklanmıştır. Sistemlerin hangi çözünürlüğü veya hangi FPS değerlerini hedeflediğine dair bir bilgi yoktur. Ancak 1080p olarak ele alırsak ortaya çok ilginç bir görüntü çıkıyor. Önerilen bölümde 1080 Ti gibi oldukça güçlü bir kart görüyoruz. Minimum RX 580'dir. CPU ve RAM tarafında da çok güçlü sistemler gereklidir.

Aslında 2020 yılının sonuna geldiğimizde oyun yapımcılarının bu sistemlerini daha detaylı olarak vermek gerekiyor. 4K, 1440p, 1080p gibi farklı çözünürlükler için ayrı sistemler önermek çok zor olmasa gerek. Maalesef aşağıdaki listeden pek bir şey anlayamıyoruz.

Godfall aksiyon RPG oyunu 12 Kasım'da PS5 ve PC için çıkacak. Oyun, PC'deki Epic Games Store'da özel olarak piyasaya sürüldü. Fiyat tarafında, en azından PC oyuncuları için ülkemize güzel bir bölgesel fiyatlandırma uygulandı. Normalde 80 Euro olan Godfall, ülkemizde Epic Games Store'da 249 TL ve PS Store'da 569 TL'ye satılıyor.

Godfall Minimum

Godfall Önerilen

Bunlara da Göz Atın

A Way Out’un geliştiricisi, yeni oyunu It Takes Two’dan sıkılan olursa 1000 dolar vereceğini söyledi

Josef Fares'in daha önce Brothers: A Tale of Two Sons ve A Way Out ile tanınan yeni oyunu It Takes Two hakkında çok iddialı bir şekilde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir