Red Dead Online artık bağımsız olarak satılacak

Bildiğiniz gibi Grand Theft Auto 5'in geliştiricisi olan Rockstar Games'in son oyunu Red Dead Redemption 2, ücretsiz olarak sunulan bir çevrimiçi mod içeriyor. Bu mod artık bağımsız olarak satılacak.

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamada, yılın ve tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2'de online modun bağımsız olarak satılacağı açıklandı. Red Dead Online 1 Aralık'tan itibaren; Xbox One, PlayStation 4 ve PC için satışa çıkacak. Ayrıca geriye dönük uyumluluk sayesinde oyunu yeni nesil konsollarda oynayabileceksiniz.

Red Dead Online, 1 Aralık ile 21 Şubat arasında 4,99 ABD dolarına ve 21 Şubat'tan sonra 19,99 ABD dolarına satılacak. Çevrimiçi modu satın aldıktan sonra, dilerseniz ekstra bir satın alma ile oyunun bir bölümünü açabileceksiniz.

Son olarak Red Dead Online için sadece 128 GB kullanılabilir depolama alanı gerektiği söylendi. Duyuru sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

A Way Out’un geliştiricisi, yeni oyunu It Takes Two’dan sıkılan olursa 1000 dolar vereceğini söyledi

Josef Fares'in daha önce Brothers: A Tale of Two Sons ve A Way Out ile tanınan yeni oyunu It Takes Two hakkında çok iddialı bir şekilde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir