YouTube Müzik beklenen özelliğe kavuşuyor

2018'deki lansmanıyla dijital müzik sektöründe rekabeti artıran YouTube Müzik, iki yıl içinde başarıyla yükselmeye devam ediyor. Kullanıcıya fiyatlandırma programı ve YouTube Premium gibi avantajlı paketlerle sunulması, YouTube Music'in arkasındaki ana başarı olarak görülüyor. En yakın rakibi Spotify için tehdit oluşturmaya devam eden müzik uygulaması, Android tarafında bir arka plan değişikliğiyle gündemde.
Youtuber'larla Street Fighter oynadım
YouTube Müzik artık daha tutarlı bir temaya sahip
Diğer Google uygulamalarının aksine, YouTube Müzik karanlık bir temadır ve açık renk seçeneği mevcut değildi. Ancak YouTube Music'in gece görünümünde açık gri kısımlar vardı. Mini oynatıcıdaki ve uygulama çubuğundaki açık gri renkler artık tüm temayla uyumludur.

Görünüşe göre birçok kullanıcı, Android durum çubuğunun da siyahlaşmasıyla tüm temanın karanlık moda geçmesini memnuniyetle karşılayacak. Son derece birleşik ve tutarlı bir deneyim sunan bu küçük ayarlama, göz alıcı bir deneyim vaat ediyor. Reddit'te fark edilen bu değişiklik, güncellemeden birkaç gün sonra gerçekleşti. Ek olarak, yenilenen görünüm web istemcisi için kullanıcılara sunulmuştur.

& nbsp;

& nbsp;

& nbsp;

Bunlara da Göz Atın

Dünya devi Jeep 43 bin aracını geri çağırıyor

Jeep, yangın tehlikesi durumunda hatalı debriyaj baskı plakası nedeniyle 2018-2021 Wrangler ve 2020-2021 Gladyatör modellerini geri çağırdı. Tek fark, iki gövde boyutundaki modelin geri çağrılmasının Jeep'e pahalıya mal olacak olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir