Bitcoin, Son Üç Yılın En Yüksek Değerine Ulaştı

3 yıl sonra 17.000 dolara ulaşan Bitcoin, üç yıllık dönemde en yüksek değerine ulaşmayı başardı. Kripto para bu yıl içinde% 160'tan fazla değer kazandı.

Bu hafta sizlere ilettiğimiz bir haberde, popüler kripto para birimi Bitcoin'in 3 yıl sonra 17 bin dolara ulaştığından bahsetmiştik. Değerini artırmaya devam eden Bitcoin, başka bir eşiği aştı. Popüler kripto para birimi Aralık 2017'den bu yana en yüksek değerine ulaştı ve 18.766.79 dolara ulaştı. Bu hafta% 17 değer kazanan Bitcoin, Haziran 2019'dan bu yana en yüksek haftalık kazanımına ulaştı. Bu yılın başından itibaren% 160'ın üzerinde değer kazandı.

Bitcoin değer kazanmaya devam ediyor

Celsius Network CEO'su Alex Mashinsky, "Bugün Bitcoin kurumsal yatırımcıların, bankaların ve aile ofislerinin parasıdır. Devalüasyona karşı Bitcoin'e yatırım yapmayı düşündüğü bir noktaya geldi." Devalüasyon; Mashinsky, Bitcoin'in 2017'deki rallisinin bireysel yatırımcılarla da gerçekleştiğini söyledi. Ayrıca LINE Corp., PayPal ve PayPal gibi büyük oyuncuların bu dönemlerde yer alması nedeniyle 2017'de oluşturulan balona kıyasla daha fazla istikrar beklenebileceğini ve bunun artık bir "altına hücum" olmadığını söyledi. % 2 ve% 3 artış gördü. Elbette dolar karşısında değer kazanan Bitcoin, TL karşısında değerini artırmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir