Amazon Türkiye, Prime Day’de En Çok Satılan Ürünleri Açıkladı

Prime ile günün geç saatlerinde Türkiye Günü ile ilgili açıklamalarda meydana gelen Amazon en çok satılan ürünleri ve en çok ürün kategorisinde satış gerçekleştirdiğini duyurdu.

Dünyanın en büyük e-ticaret ve bulut bilişim şirketlerinden biri olan Amazon, 15 Eylül'de Türkiye'deki kullanıcılarını Amazon Prime abonelik hizmetine yönlendirmişti. Türkiye'de Amazon Prime aboneleri, daha fazla ücretsiz deneme süresi bitmeden, aynı zamanda Türkiye ve tüm dünyada 13-14 Ekim tarihleri arasında gerçek prim günü indirim kampanyasından yararlanma fırsatına da sahipler.

tarafından iletilen bilgilere göre Amazon Prime Day 2020 Hem tüketicilere hem de satıcılara büyük fayda sağladı. Amazon Prime üyeleri Prime Day indirimleri kapsamında toplam 1,4 milyar dolar tasarruf ederken; Üçüncü parti bayiler de primlerini satarak 2019'da toplamda yüzde 60 artışla 3,5 milyar dolar gelir elde etti.

Amazon'un Türkiye'yi ilk Prime Day'deki açıklamasına göre, Türkiye'de Amazon'da en çok var olan, harika bir alışveriş olayıydı. Prime Day boyunca Kitaplar, Ev Tüketici Ürünleri ve Akıllı Telefon Aksesuarları en popüler ürün kategorilerini oluştururken; SanDisk 480GB SSD Plus Taşınabilir Harici Sabit Disk, HP 15-dw2027nt Dizüstü Bilgisayar ve Familia Plus Kağıt Havlular en çok satın alınan ürünler oldu.

Amazon Türkiye Genel Müdürü Richard Marriott, Prime Day ile ilgili yaptığı açıklamada, "Amazon Prime of Turkey ', Prime Day'den sadece haftalar sonra hizmete girecek, Türkiye'deki ve tüm dünyadaki üyelerimiz İlk Gün etkinliğine üye gibi fırsatlardan yararlanabilecek. 48 saat sunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Her geçen gün yenilikler sunarak müşterilerimizin alışveriş deneyimlerini iyileştirmeye devam edeceğiz. Dolayısıyla bunun Türkiye için sadece bir başlangıç olduğundan emin olabilirsiniz. "dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now