BiP, TV+, lifebox ve Hızlı Giriş Digicel ile 32 ülkeye açıldı

Turkcell, dijital ihracatın öncüsü olarak yerel dijital servislerini tüm dünyaya ihraç etmeye devam ediyor. Digicel iş birliği ile 32 ülkede 13 milyon kullanıcıya BiP, TV +, lifebox ve Hızlı Giriş hizmetleri sunuluyor.

Karayipler, Orta Amerika ve Pasifik bölgelerinde faaliyet gösteren Digicel, Turkcell'in iştiraki Lifecell Ventures ile ortaklaşa, faaliyet gösterdiği 32 ülkede müşterilerine yaşam ve iletişim platformu BiP, TV platformu TV +, lifebox ve Hızlı Giriş imkanı sundu. Global olarak kullanıcı sayısını artırmaya devam eden BiP, Karayipler'de tanıtılmasının ardından yaklaşık 1 milyon indirmeye ulaştı.

Turkcell'in dijital hizmetleri BiP, TV + ve lifebox, yapılan anlaşma ile 13 milyonu aşkın Digicel müşterisine ulaşma fırsatı buldu. Karayipler'de de aynı isimle mevcut olan BiP, kullanıcılara hızlı ve güvenli mesajlaşma, yüksek kaliteli sesli ve görüntülü görüşme, gizli mesajlaşma, 'Keşfet' özelliği, gerçek zamanlı çeviri ve web kullanımı sunuyor. Platformun 'Keşfet' bölümü Digicel tarafından oluşturulan servis kanallarını içerir. Digicel, Turkcell'in bulut depolama uygulaması lifebox'ı Billo adı altında ve TV platformu TV + 'ı PlayGO olarak lanse etti. lifebox, yapay zeka teknolojisini kullanarak resimleri depolayan telefon defteri yedekleme, yüz ve görüntü tanıma, kişi yedekleme ve PhotoPick özellikleri sunacak. Kullanıcılar, Logan Fast Turkcell'in hızlı ve güvenilir kimlik doğrulama hizmetleri ile giriş yapmaları için Digicel müşterilerine 70 canlı TV kanalı ve 3.200 video içeriği ile playgo sunacak.

Atacama Tansuğ:Türkiye'nin dijital ihracatta lider konumunu koruyoruz

Turkcell Dijital Hizmetler ve dünya çapındaki diğer telekom operatörlerine sundukları dijital hizmetlerle dijital ihracatta lider olduklarını belirten Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ataç Tansuğ, “Digicel ile iş ortaklığımız sayesinde başarı hikayesi Dijital hizmetlerimizden biri Karayipler, Orta Amerika ve Pasifik dahil 32 ülkede devam ediyor. Bir Turkcell iştiraki olan Lifecell Ventures, şu anda 39 ülkede 320 milyon potansiyel müşteriye hizmet veriyor. beep, TV + lifebox, fizy, Gazetelik, yaanimail ve Paycell gibi yerel dijital hizmetlerimizin tüm dünyada erişimini genişletmek ve Türkiye'de dijital ihracatın öncüsü olmaya devam edeceğiz "dedi.

Turkcell Dijital ihracatın itici gücü ve bu yıl şirket gündemde Önemini vurgulayan Tansuğ, “COVID-19 sürecinde iletişimin ne kadar hayati olduğunu hepimiz birlikte deneyimledik. Dijital hizmetler tüm dünyada en önemli iletişim aracı haline geldi. Bu noktada müşterilerimize Türkiye'de kesintisiz yüksek hızlı iletişim hizmeti sunmaya devam ederken, dünya çapında ortak olduğumuz operatörlerin yanında yer alıyoruz ”dedi. Digicel 'de başlayan dijital ihracat patlamasının ardından

Turkcell'in 2018 yılı Ocak 2019'da imzaladığı anlaşma ile BiP dijital hizmetler portföyüne lifebox ve TV + 'ı ekledi Digicel, Karayipler, Orta Amerika ve Pasifik'te 32 pazarda faaliyet gösteriyor.

Bunlara da Göz Atın

Uzmanlardan internet ve teknoloji bağımlılığı uyarısı ‘Türk teknoloji şirketleri başarı hikayeleri çıkarmayı başardı’

Düzce Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü güvenli internet kullanımı konusunda bilinçlendirme programı yürütüyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now