Galaxy Unpacked 2021: Hangi ürünleri bekliyoruz?

Samsung'un Galaxy Unpacked 2021 etkinliği, 14 Ocak 2021'de saat 18:00'de başlayacak ve bugünün koronavirüs salgını nedeniyle lansmanların ertelendiği bir dönemde bir adım öne çıkacak. Aylardır gündemde olmayan Galaxy serisinin yeni üyelerinin yanı sıra pek çok cihazı da tanıtmanın heyecanını yaşıyoruz.

bakarsan.com olarak düzenleyeceğimiz canlı yayın ile Samsung lansmanını yakından takip edecek, tüm ürünleri sizlere aktaracağız. Unpacked 2021'de serinin yeni üyeleri ve daha fazlası!
Samsung'un yeni amiral gemisi telefonlarına güç veren Exynos 2100 işlemci, Unpacked 2021 etkinliği öncesinde resmi hale geldi. 5 nm fabrikasyon süreci ve 2,9 GHz'ye kadar üretilen bu sekiz çekirdekli işlemci, çok çekirdekli performansıyla Exynos 990'dan yüzde 30 daha hızlı.

Şu anda piyasada bulunan telefonlar performans gösteriyor Kendi alanındaki tüm ihtiyaçları karşılayabilecekken, Samsung'un çıtayı yükseltme heyecanı artıyor. Ciddi yeniliklere ev sahipliği yaptığını düşündüğümüz Galaxy serisinin yanı sıra diğer ürünler de dikkat çekecek gibi görünüyor. Özellikle Samsung'un yeni kablosuz kulaklığı da çok merak ediliyor. Özetlemek gerekirse şu anda yeni akıllı telefonlar ve kulaklıklar görmeyi bekliyoruz elbette bu Samsung'un sürprizlerle karşılaşabileceği gerçeğini değiştirmiyor. Bu nedenle 14 Ocak (Yarın) saat 18:00'de canlı yayınımızı bekliyoruz.

Bunlara da Göz Atın

Samsung Galaxy SmartTag Türkiye’de satışa çıktı

Kayıp eşyalarınızı bulmanızı sağlayan Samsung Galaxy SmartTag ülkemizde satışa çıktı. Ürünün Türkiye fiyatları ise 299,99 TL olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now