‘Gizli Servise Çalıştınız mı?’ Sorusuna Sinirlenen Perinçek: ‘Siz Hangi Cesaretle Türkiye’nin En Karakterli İnsanına Bunu Sorabiliyorsunuz?’

“Bizim gibi devrimci partiler, ülke büyük bir saldırı yaparken yükseliyorlar. Saldırıya karşı tarihin pusuda kalıyorlar. İkna edeceğiniz kısım ilk başta sınırlı. Bu hikaye bitmedi. Göreceksiniz ki, biz olacağız. Tahminlerimizle “Hükümet”.

“Ben şahsiyetli bir insanım, böyle şeylerden korkmuyorum. Bir milyar kişi tweet atsa çiçeği tekrar alırdım. Benim işim karakterim. Korkmuyorum. PKK Lübnan’da o fotoğrafları çekip onlara verdi. MİT’e. ”

” Barış yapamayız. Çünkü savaşıyoruz. Ertuğrul Kürkçü, PKK’nın piyonu olan bir unsurdur. Onunla uzlaşılamaz. Türk ordusuna karşı tavır alan ve millet … Perinçek ailesi her yere diş ve tırnaklarla geldi oğlum Mehmet Perinçek FETÖ hapishanelerinde yıllarca kaldı, diğer oğlum Sadık Can onurla bitirdi, başarılı ve karakterli, buraya davet edip birikimini ve kültürünü görebilirsiniz. Hayatı her zaman başarı dolu.

Bunlara da Göz Atın

3 Gün Önce Kaybolmuştu: 17 Yaşındaki Rabia Şahin’in Cesedi Nehirde Bulundu

Samsun'un Çarşamba ilçesinde ailesinden haber alamayan 17 yaşındaki Rabia'nın durumu bildirmesinin ardından İlçe Jandarma Komutanlığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now