Popüler korku oyunu Dying Light’ı bu hafta sonu ücretsiz oynayın

Popüler korku-hayatta kalma oyunu Dying Light, iki gün boyunca oynamak için ücretsizdir. Yapımcı firma Techland, oyunun altıncı yıl dönümünü kutlamak için bu hafta sonu Dying Light'ı ücretsiz yaptı. Bu arada oyunu oynayıp beğenirseniz% 66 ve% 70 indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

2015 yılında piyasaya sürülen Dying Light, zombi temalı hayatta kalma oyunlarının en güzel örneklerinden biri olarak gösteriliyor. Harran adında kıyamet sonrası bir şehirde geçen bir oyunda; Zombilerle dolu bir şehirde parkurunuzu, dövüşü ve zanaat / inşa becerilerinizi kullanarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Korku ve aksiyon dolu bir oyunu yaşarken, Harran'daki gizemli salgının ardındaki gizemi de çözmeye çalışacaksınız. Dying Light, 1 Mart 21:00'e kadar ücretsiz olarak satışa sunulacak. Ayrıca, ücretsiz dönemdeki ilerlemeniz kaydedilecek, böylece oyunu 1 Mart'tan sonra satın alırsanız, kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Dying Light Steam sayfası

Bunlara da Göz Atın

Ubisoft oyunlarında %85’e varan indirimler başladı

Çin Yeni Yılı onuruna Ubisoft Store'da indirimler başladı. Assassin's Creed ve Far Cry gibi dizilerin sahibi olan Ubisoft, sitesinde de güzel bir indirim başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now