Cyberpunk 2077 para iadesi nasıl alınır?

2020'de beklenmedik olaylara bir yenisi daha eklendi. CD Projekt Red tarafından büyük bir beklenti ile yayınlanan Cyberpunk 2077, PS4 ve Xbox One konsollarında hayal kırıklığına uğradı. Sony, oyunu PS Store'dan kaldırdı ve herkes için geri ödeme sözü verdi. Peki Cyberpunk 2077 iadesi nasıl yapılır?
H4
Cyberpunk 2077 iadesine nasıl başvurulur?
Sony, son günlerde çalkantılı bir sürece giren CDPR için büyük bir darbe aldı. Şikayetler ve konsolların çökmesi sonucu Sony, oyunu PS Store'dan bir sonraki duyuruya kadar kaldırdığını duyurdu. Sony Interactive Entertainment, çok yüksek müşteri memnuniyeti garantisinin bir parçası olarak oyunu PS Store'dan satın alan tüm kullanıcılar için para iadesi sağlayacaktır. Süreç içerisinde oyuncular bu açıklamayı sosyal medyada tekrar gündeme getirerek tepkilerini paylaşıyorlar.

PS4 için Cyberpunk 2077 geri ödeme uygulaması

"Geri ödemeyi göndermek için tıklayın" yazan düğmeyi tıklayın. Geri ödeme süreci, Sony'nin belirttiği gibi ödeme türüne ve ödeme kurumuna göre değişebilir.

Xbox için Cyberpunk 2077 geri ödeme uygulaması

Cyberpunk 2077'yi Xbox One, Xbox Series X veya Xbox Series S'de dijital olarak satın alın. Alıcılar buradan dijital para iadesi talep edebilir. Dijital Xbox oyunları için geri ödemeler, yalnızca satın alma tarihinden itibaren 14 gün içinde yapılabilir. Bununla birlikte, Microsoft ayrıca bir geri ödeme talebi göndermenin geri ödeme garantisi vermediğini de belirtmektedir.

Bunlara da Göz Atın

Zoom’da toplantılar nasıl eğlenceli hale getirilir?

Zamanla çevrimiçi aile toplantıları, arkadaş sohbetleri ve iş toplantıları için kullanılan Zoom, "Studio Effects" ile kullanıcılar için daha eğlenceli hale geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now