Steam’de ARK: Survival Evolved’a Bomba Gibi Bir İndirim Geldi

Steam, 2017 yılında piyasaya sürülen ve milyonlarca oyuncunun ilgisini çeken ARK: Survival Evolved adlı oyunu piyasaya sürdü. Yüzde 80 indirim sayesinde normalde 77 TL olan oyun 15 TL'ye satın alınabiliyor.

Geçmiş yılların popüler oyunlarından biri olan ARK:Survival Evolved, Steam'de ciddi bir indirim ile oyuncuları bekliyor. Epic Games'in bir süre önce ücretsiz hale getirdiği oyun artık yüzde 80 indirimle Steam üzerinden satın alınabiliyor. Epic Games'in kampanyasını kaçırdıysanız Steam'in başlattığı kampanyanın sizi gülümseteceğini söyleyebiliriz.

ARK:Survival Evolved, Epic Games ve Steam'de 77 TL olarak listeleniyor. Ancak başlatılan kampanya ile oyunun Steam üzerinden fiyatı 15.40 TL'ye düştü. Şu anda yeni bir oyun arayışındaysanız ve hayatta kalma oyunlarından hoşlanıyorsanız, Steam tarafından başlatılan 6 saatlik kampanyayı kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

ARK:Survival Evolved ne tür bir oyun?

2017'de piyasaya sürüldü ve arkasında çok güçlü bir geliştirici. ARK:Survival Evolved, eğlenceli bir hayatta kalma deneyimi sunuyor. ARK adlı bir adada başladığınız oyunda hayatta kalmak, hayvanları evcilleştirmek ve kendi imparatorluğunuzu kurmak için gereken her şeyi üretmeniz gerekiyor. Tüm bu deneyim hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak yaşanabilir.

Bunlara da Göz Atın

Activision Blizzard piyasa değeriyle dudak uçuklattı

Call of Duty serisinin yapımcısı Activision Blizzard, 72 milyar dolarlık rekor piyasa değerine ulaştı. Bunun üzerindeki en büyük etki salgın koşullardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now