GETEK’20, İki Gün Boyunca Firmaları Potansiyel Çalışanlarıyla Buluşturdu

15-16 Aralık tarihlerinde düzenlenen GETEK'20, iki gün boyunca şirketleri akademisyenler ve potansiyel çalışanlarla buluşturdu.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa ve Mühendislik Fakültesi bünyesinde Gelişen Teknoloji Günleri (GETEK) düzenlendi. Bu yıl 13. kez düzenlenen etkinlikte, teknoloji devi firmalardan üst düzey konuşmacılar yer aldı. Etkinlik, devam eden salgın nedeniyle Holacon platformunda çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

akademisyenler, sektör profesyonelleri ve potansiyel çalışanlar. Böylelikle, katılımcı öğrenciler sadece ağ fırsatları bulmakla kalmamış, aynı zamanda çalışmak istedikleri sektörle ilgili mezuniyet öncesi bilgileri de almışlardır.

Bu yılki Gelişen Teknoloji Günleri etkinliğinin konusu yapay zeka, otomotiv, siber güvenlik, 5G, e-ticaret, otonom araçlar gibi teknolojideki trend konuları. oluşturuldu. Bu alanların önde gelen firmalarından üst düzey konuşmacıların ağırlandığı etkinlikte sürpriz çekilişler ve sosyal misafir oturumları da düzenlendi. Bu yılki etkinliğe katılan firmalar arasında Adastec, Tusaş, Ulak İletişim, Microsoft, Türk Telekom, IBM, GittiGidiyor gibi alanlarında lider firmalar yer alıyor. aldı. İki günlük GETEK'20 etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak ve yaklaşan etkinlikleri takip etmek için ieeeiuc.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Alibaba’nın Yüz Tanıma Sistemiyle Uygur Türkleri’ni Tespit Ettiği Öne Sürüldü

IPVM adlı bir şirket, bu kez Alibaba'nın Uygur Türklerini hedef alan bir yüz tanıma sistemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now