Huawei Nova 8 serisi Kasım’da geliyor

Huawei amiral gemisi Mate 40 serisini 22 Ekim'de tanıtacak ve merakla beklenen bu amiral gemisine ek olarak gençlere yönelik Nova serisinin de yeni üyeleri olacak. Güvenilir bir Weibo kullanıcısı, Huawei Nova 8 serisinin Kasım ayında piyasaya sürülmesinin planlandığı haberini paylaştı.

Daha önce sızdırılan bilgilere göre Huawei Nova 8 serisi, Jessica ve JessicaH olmak üzere Nova 8 ve Nova 8 Pro olmak üzere iki model içeriyor. Huawei Nova 7 serisinde 60 Hz ekran yerine Nova 8 serisinde 120 Hz yüksek yenileme hızı ekranı kullanılacak. Bu, Nova serisi bir telefonda ilk kez 120 Hz'lik bir ekranın kullanılacağı anlamına geliyor. Bazı sızıntılar, Nova 8 Pro'nun 120 Hz ekranla geleceğini ancak Nova 8'in 90 Hz ekrana sahip olacağını söylüyor.

Sızan görüntüde Nova 8 serisi, Nova 7 Pro'daki çift delikli ekrana devam edecek gibi görünüyor. Görüntülerde ön çift kameranın ekranın sol üst köşesinde yer alacağı görülüyor.

Huawei, Kirin 9000 serisi işlemcileri Mate 40 Serisi ile tanıtmaya hazırlanıyor ancak bilinen bazı nedenlerden dolayı bu yılki Kirin 9000 yongaları Mate 40 serisi için bile yetersiz kalıyor ve diğer modeller için stok yapmak zor. Olması beklenen. Bu nedenle bazı medya kuruluşları Nova 8 serisinin önceki nesil amiral gemisi olan Kirin 990'ı kullanacağına inanıyor. Ancak Nova 8 serisinde kullanılacak yonga seti belirsizliğini koruyor.

Bunlara da Göz Atın

Oppo VOOC hızlı şarj teknolojisi üçüncü taraflara lisanslanıyor

Flash Girişimi adı verilen girişim, VOOC hızlı şarj teknolojisinin lisanslanması konusunda üçüncü taraf şirketlere rehberlik edecek. Anker, NXP Semiconductors ve FAW-Volkswagen ilk katılanlar oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now