Oppo VOOC hızlı şarj teknolojisi üçüncü taraflara lisanslanıyor

Oppo'nun hem kendi markasında hem de realme iştirakinde kullanılan VOOC hızlı şarj teknolojisi, sektörde farklılaşmasına yardımcı oluyor. Oppo şimdi uzun süredir geliştirdiği VOOC teknolojisini üçüncü şahıslara açıyor. Oppo'nun VOOC macerası 2014 yılına dayanıyor ve o zamandan beri kendi ekosistemini yarattı. Bugün 30 farklı akıllı telefon modeli ve toplamda yaklaşık 175 milyon cihaz var.

Flash Girişimi adı altında kurulan yeni girişim, teknolojiyi kullanmak isteyen firmalara yol gösterecek. Anker, NXP Semiconductors ve FAW-Volkswagen girişime katılan ilk şirketler oldu. Yakın gelecekte bu markaların ürünlerinde VOOC teknolojisini göreceğiz.

VOOC markası, Çin'de 5 yıldızlı güvenlik onayı aldı. Kablolu ve kablosuz VOOC destekli Oppo şarj ürünleri ülkemiz dahil pek çok pazarda mevcuttur. Yeni girişim sayesinde Oppo VOOC daha geniş bir kitleye ulaşabilecek.

Bunlara da Göz Atın

ZTE’den Apple Face ID’ye rakip geliyor: Ekran altı yüz tanıma sistemi

ZTE, ikinci nesil alt ekran kamera teknolojisini önümüzdeki hafta tanıtacak. Şirketin, Apple'ın Face ID teknolojisine rakip olan ekran altı yüz tanıma sistemini de duyuracağı bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now