iOS 14.5 ile Spotify’ı varsayılan müzik uygulaması olarak ayarlama geliyor

İOS 14.5 beta sürümü ile Apple, kullanıcılara varsayılan müzik çaları seçme olanağı sunmaya başladı. Artık Siri'den müzik çalmasını istediğinde, dijital asistan önce sizden varsayılan müzik çaları seçmenizi isteyecek.

Ekran görüntülerinden de görebileceğiniz gibi, özellik Spotify ile de çalışacak. Böylece kullanıcılar, cihazlarını iOS 14.5'e yükselttiklerinde Spotify'ı varsayılan müzik uygulaması olarak ayarlayabilecekler. Bunu yaptıktan sonra Siri, sonraki istekler için her zaman bu uygulamayı kullanacaktır.

Yeni özelliği deneme fırsatı bulan kullanıcılar bazı hatalar olduğunu söylüyor ancak iOS 14.5'in ilk beta sürümünün yayınlandığını düşünürsek bu oldukça normal. Henüz erken bir aşamada olduğu için tam olarak yerleşmiş olmayabilir.

Şirket, önümüzdeki birkaç hafta içinde işletim sisteminin 3-4 beta sürümünü daha yayınlayacak. Elbette bu sürümlerde varsayılan müzik uygulamasını ayarlama seçeneği çok daha kararlı olacaktır.

Bunlara da Göz Atın

Oppo VOOC hızlı şarj teknolojisi üçüncü taraflara lisanslanıyor

Flash Girişimi adı verilen girişim, VOOC hızlı şarj teknolojisinin lisanslanması konusunda üçüncü taraf şirketlere rehberlik edecek. Anker, NXP Semiconductors ve FAW-Volkswagen ilk katılanlar oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now