ZTE’den Apple Face ID’ye rakip geliyor: Ekran altı yüz tanıma sistemi

ZTE, Şangay'da düzenlenecek 2021 Mobil Dünya Kongresi'ne katılacağını duyurdu. Çinli şirketin mobil bölüm başkanı, fuarda ikinci nesil ekran altı kamera teknolojilerini sunmayı planladıklarını söyledi. ZTE'nin ikinci nesil ekran altı kamera sistemi hakkında şu anda herhangi bir detay yok. Weibo'daki gönderisinde deneyimli yönetici, ekranda çentik veya delik olmayan bir akıllı telefonun görüntüsünü paylaştı.

Şirket muhtemelen geçen yılki ZTE Axon 20 5G'de kullandığı teknolojinin eksikliklerini giderdi. Çünkü kötü performansı nedeniyle eleştirildi. Her şey burada bitmiyor … Yüz taramayla ilgili bazı gelişmeler var. ZTE'nin Şangay'da sahneye çıkaracağı ikinci nesil ekran altı kamera sistemi için 3D yapısal ışık teknolojisinden de bahsediliyor. Bunun tam olarak ne anlama geldiği belli değil. Ancak, Apple Face ID'nin bir ekran altı sürümü olabileceğine dair bilgiler var.

Bunlara da Göz Atın

Oppo VOOC hızlı şarj teknolojisi üçüncü taraflara lisanslanıyor

Flash Girişimi adı verilen girişim, VOOC hızlı şarj teknolojisinin lisanslanması konusunda üçüncü taraf şirketlere rehberlik edecek. Anker, NXP Semiconductors ve FAW-Volkswagen ilk katılanlar oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now