Şirketler, Apple ile Mücadele Etmek İçin Koalisyon Kurdu

Bu koalisyonun "uygulama ekosisteminde seçim özgürlüğünü ve adil rekabeti savunmak" amacıyla kurulduğu söyleniyor. Şu anda 13 örgütün tamamı Apple ile savaşmak için el ele verdi. Onlara yenilerinin katılıp katılmayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz. Spotify geçen yıl Apple'a şikayette bulunmuştu ve% 30 kesintiyi haksız olarak nitelendirmişti. Müzik yayını şirketi, "Apple'ın bir stadyumu var, hem hakem hem de oyuncu olarak hareket ediyor ve oyunun yönünü hizmetlerine çeviriyor" diyor. Dahası, Epic ile Apple arasındaki büyük dava hala taze.

Epic Games Spotify Deezer Basecamp Blix Blockchain.com EPC – Avrupa Yayıncılar Konseyi Maç Grubu Haberler Medya Avrupa Prepear ProtonMail SkyDemon Tile

Bir araya gelen grup, 10 App Store ilkeyi belirledi. Bunlar, geliştiricilerin bir uygulama mağazasını münhasıran ve mantıksız, ayrımcı ve haksız ücretler kullanma becerisine dayanmaktadır.

13 Organizasyon Buluşması

Hatırlarsanız Apple geçmişte Spotify ve Epic Games dahil birçok şirketle kavga etmişti. Şimdi bu şirketler bir araya geldi ve teknoloji devinin App Store platformuna meydan okumak için kar amacı gütmeyen bir koalisyon oluşturdu:Coalition for App Fairness.

App Store kurallarını haksız bulan ve tanımayan geliştiriciler, Apple'a karşı daha güçlü olmak için bir grup oluşturdu. .

Bunlara da Göz Atın

Türkiye piyasaları kapanışta yükseldi; BİST 100 0,28% paha kazandı

Investing.com – Türkiye pay senedi piyasaları Pazartesi kapanışın akabinde yükseldi Metal Eserleri & Makineler, Kolay Metaller ve Toptan Satış ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now