Black Ops Cold War PC Sürümündeki Özellikler Açıklandı

Call of Duty Black Ops Cold War'un PC versiyonunun özellikleri yapımcı firma tarafından açıklandı.

Black Ops Cold War PC Özellikleri

Bu yılın en çok merak edilen yapımlarından Call of Duty Black Ops Cold War ile ilgili yeni bilgiler devam ediyor. Daha önce çok oyunculu mod olarak tanıtılan oyunun çok oyunculu modu bugün duyurulmuştu. DirectX 12 desteğine ev sahipliği yapacağı belirtilen oyun, bu teknoloji sayesinde gecikme oranını da en aza indirebilecek. Ayrıca ışın izleme desteğine sahip olduğu söylenen oyunun NVIDIA Reflex ve NVIDIA DLSS sistemlerini de destekleyeceği belirtiliyor.

Beenox'un paylaştığı bilgilere göre oyunun PC versiyonu geliştirildi, serinin yeni oyunu ile FPS'de oyunculara herhangi bir sınır getirilmeyeceğini görüyoruz. . Bu bölümde 240 FPS değerinde oynandığı belirtilen oyun, Field of Wiew adlı ayarı da özelleştirebilecektir.

Sınırsız FPS Değişken yenileme hızı FOV kaydırıcısı Işın İzleme (Işın İzleme) ve DLSS, düşük gecikme süresi için NVIDIA Reflex teknolojisini destekler

Ray tracing desteği sayesinde PC kullanıcılarına oldukça gerçekçi bir ortam sunacak olan yapımcı firma, oyunun beta sürümünde de oyuncuların bu özellikleri deneyebileceğini belirtiyor.

Bunlara da Göz Atın

Steam Eşzamanlı Oyuncu Sayısında Bir Kez Daha Rekor Kırdı

2020 yılında üst üste eşzamanlı oyuncu kayıtları ile gündemde olan Steam durdurulamaz. Platform bir kez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now