Steam Eşzamanlı Oyuncu Sayısında Bir Kez Daha Rekor Kırdı

2020 yılında üst üste eşzamanlı oyuncu kayıtları ile gündemde olan Steam durdurulamaz. Platform bir kez daha kendi rekorunu kırarak yeniden gündemde olmayı başardı.

Geçtiğimiz yıl, salgının etkisiyle bilgisayarlarında veya konsollarında oyun oynayanların sayısında ciddi bir artış oldu. Öyle ki Steam, geçen Mart ayından bu yana birçok kez eşzamanlı oyuncu sayısında rekor bir rekor kırdı.

Son olarak geçen ay 24 milyon 776 bin 635 eşzamanlı oyuncuya ulaşan ve böylelikle bir kez daha kendi rekorunu kıran Steam, rekoru durmadan kırmaya devam edecek gibi görünüyor. .

Platform 26 milyon eşzamanlı oyuncuya ulaştı:

Steam'in eşzamanlı oyuncularının ve anlık kullanıcılarının sayısının düzenli olarak güncellendiği bir tablo var. Burada yer alan bilgilere göre şu anda Steam'de 26 milyon 36 bin 995 eşzamanlı oyuncu bulunuyor. Ancak elbette bu rakam platformda oyun oynayan oyuncuları temsil etmiyor. Bu milyonlar arasında olmak için Steam hesabınızın o an çevrim içi olması yeterli.

Aynı anda oyunda bulunan kişi sayısına da ulaşmak mümkün ve şu anda 7 milyon 113 bin 843 kişi Steam üzerinden herhangi bir oyunu oynuyor. Daha önce ortaya çıkan bilgilere dayanarak bu oyuncuların büyük çoğunluğunun CS:GO, GTA 5 ve Dota 2 gibi oyunlar oynadığını söylemek mümkün.

Bunlara da Göz Atın

Activision Blizzard piyasa değeriyle dudak uçuklattı

Call of Duty serisinin yapımcısı Activision Blizzard, 72 milyar dolarlık rekor piyasa değerine ulaştı. Bunun üzerindeki en büyük etki salgın koşullardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now