Steam Oyun Festivali başladı! Yüzlerce oyunu ücretsiz deneyebilirsiniz

PC oyunlarının temel taşlarından biri olan Steam'in yeni oyun festivali, geçtiğimiz haftalarda duyurulmadan birkaç dakika önce başladı.

3 Şubat 21:00 da başlayan yeni Steam Oyun Festivali 10 Şubat 21:00 'a kadar devam edecek. Bu süreçte 500'den fazla oyunun demosunu oynayabilecek, oyunlar hakkında canlı yayınlara katılabilecek ve geliştiricilerle sohbet edebileceksiniz. Festivalin ana sayfasına ulaşmak ve hangi oyunların demoları olduğunu öğrenmek için buraya tıklayın. Her oyunun canlı yayınlarını oyunun kendi Steam sayfasında bulabilirsiniz.

Demoyu deneyebileceğiniz oyunlar arasında henüz piyasaya sürülmemiş oyunlar ve halihazırda piyasaya sürülmüş oyunlar da bulunuyor. Ancak oyunların genellikle bağımsız yapımlardan oluştuğu söylenmelidir. Aralarında gerçekten harika oyunlar var, bu yüzden kontrol ettiğinizden emin olun. Son olarak 11 Şubat'ta başlayıp 15 Şubat'ta sona erecek bir Steam indirimi olacağını da hatırlatalım. İndirimler başladığında bunları size yeniden aktaracağız.

Bunlara da Göz Atın

A Way Out’un geliştiricisi, yeni oyunu It Takes Two’dan sıkılan olursa 1000 dolar vereceğini söyledi

Josef Fares'in daha önce Brothers: A Tale of Two Sons ve A Way Out ile tanınan yeni oyunu It Takes Two hakkında çok iddialı bir şekilde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now