Tinder’a Rakip Olacak Snack, 3.5 Milyon Dolar Yatırım Aldı

TikTok ve Tinder’in bir karışımı olan Snack, pandemi döneminde artan ve hatta ihtiyaç haline gelen online randevu uygulamalarına yapılan en yüksek yatırımlardan birini aldı.

Covid-19 nedeniyle, insanların çevrimiçi arkadaşlık uygulamalarına olan ilgisi mobil uygulama pazarını canlandırdı. TikTok’un flört uygulamasına benzeyen Snack, bu pazarda hızla yükselen uygulamalardan biri haline geldi. Kimberly Kaplan tarafından kurulan Snack, TikTok’un popülerliği ile Tinder’in flört dünyasını bir araya getirmeyi planlıyor. Plenty of Fish’in pazarlama ve yönetim ekibinin bir parçası olan Kaplan’ın ekibi, PoF’u 2015 yılında 575 milyon dolara Match Group’a sattı.

Snack ile Snapchat veya Instagram Gerekmiyor

Kimberly Kaplan, popüler escort Bumble ve Tinder üzerinde uygulamaları gözlemlediği Gen Z demografisinin, kullanıcıları farklı platformlara beslediğini fark etti. Bu noktada, kullanıcılar Bumble veya Tinder’da eşleştirilir, ancak sohbetlerini Instagram veya Snapchat üzerinden devam ettirirler. Snapchat ve Instagram üzerinden sohbetlerine devam eden çiftler, birbirlerinin hikayelerini izliyor ve DM üzerinden flört ediyor.

Bunlara da Göz Atın

Google, Fi VPN’i iPhone Abonelerine de Açmaya Hazırlanıyor

Google, sonunda projesini yıllar önce başlattığı Fi VPN'i iPhone aboneleri için açtı. Google'ın biraz tuzlu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now