Xbox Series S’in kullanılabilir depolama alanı 364GB

Bu nesilde Microsoft, güç odaklı bir konsolun yanı sıra daha fiyat-performans odaklı bir konsol ile gelecek. Güç odaklı konsolun adı Xbox Series X, fiyat ise performans odaklı konsol Xbox Series S'nin adıdır.

PlayStation 5 ve Xbox Series X'in özellikleri hemen hemen aynı, ancak Xbox Series S'nin özellikleri açıkça daha düşük. Tabii buna göre fiyat daha az. Bu farklı özellikler arasında en çarpıcı olanı, Xbox Series S'nin Xbox Series X'in aksine 1TB depolama alanıyla değil, yalnızca 500GB depolama alanıyla gelmesi oldu. Reddit'te bir gönderi paylaştı ve Xbox Series S'nin kullanılabilir depolama alanının sadece 364GB olduğunu yazdı. Xbox One'da da bu tür bir depolama alanı mevcuttu, ancak oyunların gelecek nesilde daha büyük bir alana ihtiyaç duyacağı aşikar. Yeni Call of Duty oyununu oynamak isteyen bir oyuncu, Xbox Series S depolama alanının neredeyse% 75'ini kullanmış olacak.

Xbox Series S, 10 Kasım'da 5399 TL fiyatla piyasaya çıkacak.

Bunlara da Göz Atın

PUBG, PlayStation 5 ve Xbox Series X’te 60 FPS’de çalışacak

PUBG'nin resmi web sitesinde, popüler oyunun yeni nesil oyun konsolları PlayStation 5 ve Xbox Series X'te 60 FPS'de oynanabileceği açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.