Sniper Elite 4’ün Switch Oynanış Videosu Yayınlandı

Gizli ve keskin nişancı temalı macera oyunu Sniper Elite 4 bu ay Nintendo Switch'e geliyor. Oyundan yeni bir fragman yayınlandı.

Sniper Elite 4 oyununu bu ay Nintendo Switch'te göreceğiz. Böylelikle oyun ilk kez Nintendo platformunda olacak. Oyunun geliştiricisi Rebellion, oyunun konsolda nasıl görüneceğine dair bir fragman da paylaştı.

Yapımcılar bu videoyu bir oyun videosu olarak adlandırsa da, genellikle 10 saniyelik tanıtımdan sonra kesilmiş görüntüler görüyoruz. Bu, Switch'in bize bu 3. şahıs macerasını ne ölçüde sunduğu konusunda net bir fikre sahip olmamızı engeller.

Sniper Elite 4 Switch'e Geliyor

Fragmanda İtalya'da İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazileri tek tek avlayan ana karakterimizi görüyoruz. . Sniper Elite'in ünlü X-ışını öldürme kamerasının da konsolda nasıl göründüğüne şahit oluyoruz.

Videoda, konsolun özelliklerinin Switch uyarlamasında nasıl kullanıldığı hakkında da ufak bir fikir sahibi olabiliriz. Bu özellikler arasında jiroskopik nişan alma, HD Rumble desteği, karakter özelleştirme ve 4 oyuncuya kadar destekleyen yerel çok oyunculu modlar bulunur.

Bunlara da Göz Atın

Steam Eşzamanlı Oyuncu Sayısında Bir Kez Daha Rekor Kırdı

2020 yılında üst üste eşzamanlı oyuncu kayıtları ile gündemde olan Steam durdurulamaz. Platform bir kez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.