Profesyonel Oyuncunun Fortnite, CS:GO, Valorant Karşılaştırması Twitter’ı Karıştırdı

İlginç Fortnite, CS: GO, Profesyonel bir oyuncunun cesur karşılaştırması Twitter'da tartışmalara yol açtı. Oyuncular neredeyse hangi oyunun daha fazla beceri gerektirdiği konusunda birbirlerine girdiler.

Sosyal medya, herkesin düşüncelerini dilediği gibi ifade edebileceği bir ortam gibi görünse de ortaya koyduğunuz herhangi bir fikir, büyük bir karşıt görüş kitlesi tarafından beklenmedik bir şekilde linç edilebilir. Pro Fortnite oyuncusu ZexRow, son zamanlarda bu gerçeği ilk elden öğrendi. CS:GO oyuncuları öfkelendi. 500'den fazla yanıt ve 8 binden fazla beğeni, tweetler birden bire FPS oyun topluluğu arasında yeni bir tartışma başlattı.

Bir gün sonra paylaştığı tweet'te benzinle koşan ZexRow, CS:GO oyuncularının yüzde 80'inin nişan alma becerisine sahip olmadığını düşünmek için çok fazla büyük bir egosu olduğunu ifade ederek, kendisine verilen tepkilerin daha da büyümesine neden oldu. . Bu nedenle, profesyonel Valorant ve CS:GO oyuncuları ZexRow'un açıklamalarını görmezden gelemezdi.

100 Thieves'den profesyonel bir Valorant oyuncusu olan Nitr0, ZexRow'un tweetinin altında sadece bir GIF bırakarak ZexRow'a katılmadığını açıkça ortaya koydu. Profesyonel CS:GO oyuncusu Ethan, ZexRow'un tweetinin yeterince aptalca bir şey söylendiğinde yüksek etkileşim alacağını kanıtladığını belirtti.

Bunlara da Göz Atın

Steam Eşzamanlı Oyuncu Sayısında Bir Kez Daha Rekor Kırdı

2020 yılında üst üste eşzamanlı oyuncu kayıtları ile gündemde olan Steam durdurulamaz. Platform bir kez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now